VII традиційний Фестиваль РИБАЛЬСЬКА ЮШКА – 2019

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

1.    Мета за завдання Фестивалю.
1.1.    Популяризація любительської риболовлі.
1.2.    Визначення переможця змагань з риболовлі.

 

2.    Організація та проведення Фестивалю.
2.1.    Фестиваль Рибальська Юшка – 2019 проводить база відпочинку «Берег».
2.2.    Безпосереднє проведення Фестивалю та суддівство змагань з риболовлі здійснюють оргкомітет та суддівська колегія у відповідності до цього Положення та затвердженого регламенту.
2.3.    Головний суддя змагань з риболовлі: Олександр Сухомлин.

 

3.    Місце та час проведення Фестивалю.
3.1.    Фестиваль Рибальська Юшка – 2019 буде проведено в період з 14 червня 2019 року по 15 червня 2019 року.
3.2.    Місце проведення: база відпочинку «Берег», с. Світлогірське, Кобелякського р-ну, Полтавська обл. , Україна.

 

4.    Програма Фестивалю.
4.1.    В рамках проведення Фестивалю заплановано проведення наступних заходів:
-    проведення змагань по риболовлі хижої риби з човна;
-    проведення конкурсу на приготування рибальської юшки.


 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РИБОЛОВНИХ ЗМАГАНЬ

1.    Риболовні змагання по риболовлі хижої риби з човна в рамках Фестивалю проводяться в командному заліку. Кількість команд, що приймають участь в змаганнях, обмежено до 20 одиниць.
2.    Склад команди: 1 або 2 особи (екіпаж), що приймають участь у змаганнях, знаходячись на борту одного маломірного судна (моторного човна).
3.    До змагань допускаються:
-    Команди, в складі яких всім учасникам на момент проведення змагань виповнилось 18 років;
-    Команди, що зареєструвались на участь в змаганнях за встановленою процедурою, що підтверджує те, що учасники ознайомлені з цим Положенням, Правилами проведення змагань та зобов’язуються виконувати їх вимоги;
-    Команди, що на момент реєстрації сплатили стартовий внесок, що становить 400,00 грн. (чотириста) з особи.
4.    Попередня реєстрація команд проводиться за телефонами:
+38(050) 475 3355, +38(098) 477 3355 або на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

5.    Підтвердження реєстрації проводиться 14 червня 2019 року безпосередньо на базі відпочинку «Берег» з 19-00 до 21-00 оргкомітетом фестивалю.
6.    Змагання проводяться в один тур, початок та кінець туру визначається регламентом проведення Фестивалю. На момент закінчення тура всі плавзасоби учасників повинні знаходитись в акваторії причалу базіи відпочинку «Берег». Запізнення на фініш більше, ніж на 10 хвилин, за рішенням оргкомітету, може бути приводом для дискваліфікації команди.
7.    Змагання проводяться в одній загальній зоні. Зона змагань обмежена:
-    по Ворсклянській затоці, вверх за течією: умовною лінією на траверзі вишки лісгоспу в с. Кишінька на лівий берег;
-    по озерній частині водосховища, вверх за течією - умовною лінією на траверзі причалу Тахтаєвського ГК на правий берег водосховища; у низ за течією - умовною лінією на траверзі причалу Бородаєвського ГК на урочище Крамарове та далі на урочище Пелехи та далі на о. Вишняки.
8.    Як що буде встановлено, що команди вели риболовлю за межами встановленої зони, команда знімається зі змагань. Підставою для розгляду такої справи оргкомітетом може слугувати фото – відео фіксація порушення, надана іншими учасниками змагань.
9.    Всі учасники змагань повинні дотримуватись загально прийнятих у суспільстві морально-етичних норм поведінки та виконувати правила внутрішнього розпорядку бази відпочинку «Берег». Знаходження в нетверезому стані учасника змагань є підставою до безапеляційного скасування участі команди без повернення стартового внеску.
10.Під час змагань човни можуть пересуватися за допомогою двигунів внутрішнього згоряння, електромоторів або на веслах. Лов риби при працюючому двигуні внутрішнього згоряння ЗАБОРОНЕНО.
11.    Лов риби в турі може проводитись виключно снастями, дозволеними до використання під час любительської риболовлі. Обмеження по кількості гачків на одну снасть – не більше 5. Обмеження що до використання приманок – відсутні. Заборонено використовувати в якості наживки живу та мертву рибу.
12.    Під час проведення змагань човнам заборонено наближатися один до одного на відстань, що менше за 50 м.
13.    Перед початком тура човни можуть бути перевірені суддями на відсутність риби. Риба на зважування надається тільки ЖИВА. Снула риба до заліку не береться.
14.    До заліку приймаються наступні види риби мінімальних розмірів, що дозволені до вилову:
-    окунь від 25 см;
-    судак від 45 см;
-    щука від 45 см;
-    сом від 70 см.
15.    Зважування риби проводиться безпосередньо після завершення туру на причалі бази відпочинку «Берег». З метою збереження риби живою, на прохання учасників змагань, зважування може проводитись під час проведення туру після того, як мине дві години з часу його початку.
16.Результати змагань визначаються по загальній вазі виловленої під час туру риби. За результатами змагань визначаються переможці, які посіли,    відповідно    до    результату,    1,    2    та    3    місце.    Переможці відзначаються призами, що надаються організаторами Фестивалю.
4.2.    За бажанням, команда, із залученням групи підтримки, може прийняти участь в конкурсі на приготування найсмачнішої рибальської юшки, що проводиться за наступними правилами.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРИГОТУВАННЯ РИБАЛЬСЬКОЇ ЮШКИ

1.    Участь в конкурсі під брендом команди – учасниці приймає команда та група підтримки команди, склад учасників якої безпосередньо визначається учасниками команди.
2.    Юшка готується тільки з тієї риби, що була виловлена під час риболовних змагань. З метою підготовки та збереження улову, за умови, як що команда під час зважування заявила своє бажання на участь у конкурсі, улов після зважування вилучається суддями, опломбовується та відправляється на первинну обробку та зберігання на харчоблок ресторану бази відпочинку «Берег». Послуги за первинну обробку та зберігання риби до часу приготування оплачуються командою окремо. Для участі в конкурсі команди можуть об’єднувати свої зусилля та виловлену рибу, виступаючи в конкурсі під об’єднаним брендом.
3.    Для забезпечення процесу приготування організатори надають інвентар, мінімальний набір овочів та спецій.
Оцінювання результату конкурсу проводить оргкомітет за участі шеф – кухаря ресторану бази відпочинку «Берег» під час презентації юшки, що команди проводять на літній веранді ресторану. За результатами конкурсу визначається переможець конкурсу на приготування найсмачнішої рибальської юшки та відзначається призом,  що надаються організаторами Фестивалю.
4.    Час проведення конкурсу, його початок та завершення визначається регламентом проведення Фестивалю.
 

РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ РИБАЛЬСЬКА ЮШКА – 2019

1.  14.06.2019 р. , п’ятниця.
14-0    – прибуття на базу відпочинку «Берег» тих учасників, хто розміщується безпосередньо на базі. Умови розміщення:
-    мінімальний термін розміщення 3 суток, з 14.06.2019 р. по 17.06.2019 р. (пізній виїзд);
-    вартість проживання + сніданок у двомісному номері в готелі 1080 грн. за 1 добу, в будиночку 1200 грн. за 1 добу; додаткове ліжко + сніданок 420 грн. за 1 добу.
За попереднім замовленням на час проведення змагань можлива оренда човна з підвісним двигуном внутрішнього згоряння та човна без двигуна.

19-00 – 21-00 - реєстрація учасників змагань.
2. 15.06.2019 р., субота.
6-00, причал бази відпочинку «Берег» – загальне шикування, урочисте відкриття Фестивалю. Після закінчення відкриття – старт туру риболовних змагань по готовності команд.
12-00, акваторія причалу бази відпочинку «Берег» – закінчення туру риболовних змагань.
12-00 – 13-00, причал бази відпочинку «Берег»- зважування уловів, реєстрація на конкурс по приготуванню рибальської юшки.
14-30, літня веранда ресторану бази відпочинку «Берег» – старт початку конкурсу по приготуванню рибальської юшки.
17-00, літня веранда ресторану бази відпочинку «Берег» – початок презентації рибальської юшки.
20-00, ресторан бази відпочинку «Берег» – початок урочистостей що до оголошення переможців риболовних змагань та конкурсу по приготуванню рибальської юшки. Святкування.

 

Погода

 

Сейчас на сайте

Сейчас 8 гостей онлайн

 

               Группа "В Контакте"

© База отдыха Берег

+38 (050) 475-33-55

+38 (098) 477-33-55

Украина, Полтавская область, Кобелякский
район, пгт. Светлогорское (как доехать)

Новый сайт: www.bazabereg.com
  Яндекс.Метрика